درباره زمین خاک پویان

شرکت زمین خاک پویان از شرکت های فناور مستقر درپارک علم و فناوری مدرس می باشد؛ خطی مشی کلی مجموعه فعالیت برپایه تحقیق و توسعه با رعایت اصول توسعه پایدار در راستای اعتلای علمی و فناوری کشور عزیزمان می باشد.
ژئوفیزیک,آبیابی,حفاری,آب یابی,چاه,قنات

   ما مفتخریم که در این برهه خطیر زیست محیطی ایران عزیزمان در قالب مجموعه ای دانش و تخصص محور با ارایه خدمات دقیق در زمینه های نوین  و پیشرفته   زمین شناسی ؛ ژئو تکنیک ژئو فیزیک ؛نقشه برداری و تعیین مختصات  ، مطالعات ماهواره ای و دورسنجی ، هیدروژئولوژی و مطالعات زیست  محیطی  ؛ مطالعات و امکان سنجی طرح هدایت کلان آب و  سد های زیرسطحی ؛ مطالعات در زمینه بهره وری وذخیره و هدایت منابع آبی و،برنامه ریزی دسترسی ومدیریت آبهای عمیق  ؛ طراحی و اجرای  سیستم های نوین آبیاری و مدیریت منابع آب ؛  علی الخصوص در زمینه اکتشاف ؛ مدیریت و برنامه ریزی منابع حیاتی و بالقوه کشور بتوانیم گامی موثرو مثبت برداریم .

زمین خاک پویان شرکت مهندسی زمین خاک پویان با رویکردی  دانش و تخصص محور و با خط مشی شرکت های خلاق و نوآور با بهره گیری از تجربه و تخصص نیرو های نخبه و جوان ارائه خدمات می نماید .

 

زمین خاک پویان از دید ما مهمترین بخش شرکت زمین خاک پویان ؛ بخش تحقیق و توسعه (R&D ) می باشد ؛ازین رو خلاصه ای از برنامه های کوتاه و بلندمدت شرکت در این بخش به شرح ذیل می باشد :

همکاری و ارتباط موثر دائم با شرکت های دانش بنیان و تخصص محور بومی .

 همکاری و ارتباط مداوم با شرکت های معتبر خارجی ،جهت انتقال دانش و فناوری های نوین.

 تهیه بانک داده  و پایش منابع ارزشمند ملی .

 تهیه زیرساخت ها و تسهیل در مدیریت پایدار همگام با محیط زیست.

 مطالعه ؛طراحی و توسعه و ساخت و ارائه تجهیزات زمین شناسی ؛ حفاری ؛ آبیاری و هوشمند سازی.

 ارائه مقالات بروز و معتبر .

 معرفی روش های علمی نوین در رسته های ژئوفیزیک ؛ زمین شناسی ؛ دورسنجی ماهواره ای و ... همچنین دستگاه ها و تجهیزات بروز و نوین مورد استفاده در کمپانی های معتبر دنیا.

 بومی سازی فناوری های روز دنیا در زمینه ژئوفیزیک و مطالعات آشکارسازی زیرزمینی .