گزارش خبری شبکه یک سیما از محصولات احیا و بازسازی چاه های آب شرکت زمین خاک پویان

  گزارش خبری صدا و سیما (خبر 21 شبکه یک سیما ) از محصولات نوین احیا و بازسازی چاه های آب ؛شرکت زمین خاک پویان .

شرکت زمین خاک پویان با بهره مندی از متخصصین شیمی و واحد تحقیق و توسعه مجزا جهت ساخت محصولات نوین احیا چاه های آب ؛ محصولاتی را به صورت انحصاری با بازدهی و کارایی بالا جهت احیا و افزایش آبدهی چاه های آب ؛ بومی سازی و تولید نموده است.

 

 چاه های آب به مرور زمان دچار گرفتگی و رسوبات می شوند و این امر موجب کاهش آبدهی چاه و همچنین ماسه دهی و ایجاد جریان متلاطم آبی و تخریب ساختمان چاه و همچنین کاهش عمر و دوام و کارایی چاه های آب می گردد ؛ به همین علت رسوبزدایی و پاکسازی چاه های آب  حائز اهمیت می باشد ؛ روش های متفاوتی جهت احیا چاه های آب استفاده می گردند که روش های شیمیائی که در آنها از محصولات سازگار با محیط زیست و غیر سمی استفاده می شود ؛ بهترین نتیجه و بازدهی را دارند ؛این روش ها علاوه بر پاکسازی جدار ؛گراول پک و مسیر جریانات آبی را نیز شستشو می دهند و خطرات روش های فیزیکی منجمله ایرشوک را ندارند (خطر تخریب لوله جدار) .
شرکت زمین خاک پویان تنها شرکت در ایران عزیز است که علاوه بر روش های فیزیکی از متد های انحصاری و محصولات بومی شده ساخت شرکت جهت احیا و افزایش آبدهی چاه های آب استفاده می کند.
واحد تحقیق و توسعه شرکت زمین خاک پویان با بهره گیری از متخصصین شیمی و منابع آب با پیشینه چندین سال تحقیق و پژوهش مستمر ،موفق به ساخت محصولات با کارایی بیش از 99 درصد شده اند. فیلم فوق مربوط به گزارش خبر سراسری (خبر 21) در خصوص این محصولات و تکنولوژی ها می باشد.
این محصولات که در احیا و رسوبزدایی شیمیایی چاه های آب استفاده می شوند علاوه بر حفظ سلامت لوله جدار موجب اثربخشی مناسب عملیات رسوبزدایی و افزایش آبدهی و عمر چاه های آب می گردند.
شرکت زمین خاک پویان تنها شرکت سازنده محصولات تخصصی در زمینه احیا چاه های آب در ایران می باشد :
زمین خاک پویان محصولات حفظ جدار و ضد خوردگی جدار چاه آب جهت حفظ سلامت ساختمان چاه در زمان اجرای عملیات .
زمین خاک پویان محصولات نرم کننده و نفوذ دهنده به جهت نرم کردن رسوبات و بازکردن مسیر جریان های آبی چاه.
زمین خاک پویان محصولات زداینده گل حفاری و افزایش آبدهی چاه هایی که با دستگاه روتاری حفاری می گردند .
زمین خاک پویان محصولات تخصصی شستشوی دوره ای چاه های آب (شستشوی باکتریایی و جلوگیری از تخریب ساختمان چاه و لوله جدار).
زمین خاک پویان محصولات تخصصی توسعه چاه های آب.